Evidence jízd


Pro naše smluvní partnery z řad podnikatelů, firem a státních institucí máme připraven moderní sofistikovaný systém pro rychlé odbavení a přehledné účtování.

 
ZPŮSOBY REALIZACE ÚHRADY JÍZDNÉHO:
 
1. Hotově (na tarif firmy)
2. Kreditní karta
3. Dobíjecí karta
4. Fakturace
 
- Nepožadujeme zálohy na odebrané služby.
- Nepožadujeme minimální plnění.
- Dle požadavku zákazníka zašleme  měsíční přehled  jízd v elektronické podobě.
- Veškerou administraci uživatelských účtů si také můžete prohlédnout po registraci
  na portálu ww.taxi4me.net
 
ZÁKAZNICKÁ KARTA OSOBNÍ
Zákaznická plastová karta může být vystavena na jméno klienta , zaměstnance nebo může být označena číslem. Tuto kartu má klient stále u sebe, objedná taxi klasickým způsobem na tarif Vaší firmy. Po ukončení jízdy řidič protáhne kartu naším zařízením a vrací kartu klientovi společně s účtem. Plastová zákaznická karta je vhodná pro klienty , kteří např.jezdí pravidelně nebo jsou zaměstnanci firmy. Na kartu se dají zadat různé požadavky klientů jako např. nákladové středisko,číslo zaměstnance apod. Vše pak vidíte rozčleněné dle požadavků v měsíčním vyúčtování.
 
JEDNORÁZOVÁ KARTA
Tato karta se vystavuje na jméno  firmy nebo podle požadavků. Jednorázová karta je vhodná pro klienty ,kteří např.nejezdí pravidelně a nepotřebují mít u sebe plastovou kartu nebo pro jízdy návštěv na letiště,
kdy se klient již nevrací do firmy apod. Opět se na dispečinku objedná vůz klasickým způsobem  a nahlásí se  varianta, na kterou klient pojede - v tomto případě jednorázová karta. Po ukončení jízdy předá klient řidiči jednorázovou kartu, řidič ji protáhne našim evidenčním zařízením FMS a vydá zákazníkovi doklad o transakci s kartou. V tuto chvíli je již jednorázová karta neaktivní  a nemůže být použita znovu. 
 
V měsíčním vyúčtování Vám opět přijde přehled se všemi potřebnými informacemi. Nemá-li klient Zákaznickou, a nebo Jednorázovou kartu u sebe, stačí když nahlásí autorizovaná osoba na dispečink číslo této karty a ta bude do systému zadána manuálně. 
 
VIRTUÁLNÍ VOUCHER
Nemusíte dávat svým zaměstnancům a návštěvám papírové doklady, stačí objednat vůz klasickým způsobem. Je na Vás, zda zvolíte autorizované osoby nebo necháte možnost objednávat na tarif Vaší firmy všechny zaměstnance. V systému bude předem povolenan jízda  na virtuální voucher s případným omezením na určité osoby. Řidič Vás přepraví z bodu A do bodu B a po ukončení jízdy vytiskne vyplněný Virtuální voucher s informacemi o jízdě:  číslo řidiče a název firmy ,odkud-kam, jméno klienta, počet KM, cena. Kopii předává řidič klientovi a druhou dostává dispečink. V elektronickém vyúčtování se zobrazí položky  Virtuálního voucheru.
 
DOBÍJECÍ KARTA 
Dobíjecí karta je využívání pro bezhotovostní platby (vhodná např. pro děti i seniory). 
Objednejte si tuto kartu prostřednictvím  formuláře. Naše obchodní oddělení Vám vygeneruje Variabilní symbol a kartu bezplatně zašle. Následně stačí dobít kartu zasláním libovolné částky na náš bankovní účet
u České spořitelny: 96338339/0800 s příslušným VS.
 
 
Účetním dokladem o uskutečněné jízdě se stává faktura, kterou zákazník obdrží při měsíčním vyúčtování uskutečněných jízd. S vyúčtováním obdrží zákazník i podrobný  měsíční přehled jízd.
 

Objednávkový formulář


Více informací, včetně cen za poskytované služby, Vám sdělí naše obchodní oddělení

 
Daniel Michek
mob.: +420 775 237 558
 
Romana Jarovská
mob.: +420 601 391 151
volejte nonstop: 14 0 15 nebo 261 31 41 51:

Taxi můžete objednat na čísle:

14 0 15


Operátorka bude požadovat:


  1. Název firmy (nákl. středisko)
  2. Jméno autorizované osoby
  3. Jméno a spojení na pasažéra
  4. Adresa nástupu (výstupu)
  5. Způsob úhrady (hotovost, zák. karta, virt. voucher)
  6. Datum a čas přistavení vozu


Cena hovoru je dána dle vašeho tarifu. Profi Taxi si neúčtuje žádný příplatek.

Objednejte si taxi přes aplikaci:

Profitaxi Praha23 Kč/km

Get it on Google Play

Pro iOS aplikaci připravujeme. Děkujeme.

TOPlist
Ušetřete v Profi Taxi
Ušetřete
v Profi Taxi s RB kreditní kartou.