Hotelové taxi

Komplexně zajistíme přepravu pro vaše hotelové hosty. Disponujeme hybridními taxi, SmartBusy, shuttly, ale také limuzínami. Z našich dlouholetých zkušeností z dopravy pro hotelový segment víme, o jak náročnou klientelu se jedná. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli dopřát vašim hostům maximální komfort a bezpečí, (a to při zachování ekonomičnosti nejen pro hosta, ale také pro hotel.)

Služby Vašeho hotelu mohou začínat již na letišti a přesně k tomu slouží hotelové taxi. Vyzvednutí hosta i jeho komfortní a bezpečná doprava k Vám do hotelu může být prvním krokem, jak si jej hýčkat. Starosti se zpožděnými lety a nepředvídatelnými přáními po cestě, vyřešíme za Váš hotel na špičkové úrovni. Díky našim proškoleným řidičům umíme garantovat nejen vyzvednutí včas, ale také bezpodmínečnou kvalitu, pod kterou se podepisujeme jako ProfiMobility.

Ceny přeprav Vám nastavíme individuálně, způsobem, který pro Vás bude nejvýhodnější. Některým hotelům vyhovují spíše fixní ceny, pro jiné je výhodnější kilometrový tarif. Pro jednodušší plánování využíváme také předobjednávky, které jsme schopni naplánovat a garantovat až na půl roku dopředu.

Pošlete nám zprávu

Vaše zpráva *