Způsoby Objednání taxi

Image

Dispečink

Využijte náš dispečink 14015 (zpoplatněno dle zvýšeného tarifu ČTÚ) nebo 261 31 41 51, který je Vám k dispozici 24/7. Stačí nám nadiktovat místo vyzvednutí a cílovou adresu a rovnou Vám sdělíme přibližnou cenu za přepravu s časem příjezdu taxi.

Image

aplikace

Neradi voláte? Využijte naší novou mobilní aplikaci, kde si velmi jednoduše nastavíte místo vyzvednutí přes polohu vašeho mobilu a zadáním cílové adresy dostatene okamžitě orientační cenu za odvoz s časem příjedu taxi.

bappbplay

Image

webové stránky

Pokud nejste milovníci volání ani mobilních aplikací, můžete si snadno objednat taxi na našich webových stránkách přes jednoduchý formulář na hlavní straně, který Vám vypočítá orientační cenu taxi při zadání počáteční a cílové adresy.

Image

Taxi do zahraničí

Jezdíte pravidelně do zahraničí? Využijte pohodlné dopravy našemi taxi. Doba odjezdu záleží pouze na Vás, nemusíte již řešit žádné další přejezdy v daném městě a cestou můžeme pohodlě pracovat. Navíc můžete využít i naše VIP luxusní automobily, které Vás budou patřičně reprezentovat. Nejčastěji jezdíme do těchto destinací: Bratislava, Vídeň, Budapešť, Mnichov. Konkrétní ceny dopravy naleznete v sekci ceník.

Telefonická objednávka na čísle: 261 31 41 51